ZIMNÍ PROCHÁZKY

03.02.2022

Když se to podaří, a je těsně pod nulou, svítí slunce, na zemi leží čerstvý sníh... to je radost. Není to sice vhodný čas pro korzování s kočárkem, ale pro korzování ve dvou je to ideální!

......... Chodíme. Ne tolik, kolik bychom si přáli, ale chodíme...........

Tady o víkendu podvečerní liberecká Výšina:

A na těchto fotkách jsme v blízkosti Černého potoka:

Dá se fotit i ve městských ulicích. Slečna proti mně před týdnem něco vášnivě fotila, tak jsem popošla na její místo, ohlédla se, a ony tam osvícené Lázně! Kousek vedle nich je dřevěný artefakt:

Jedno z nejhezčích míst v poslední době, neznámé a objevené, je park Důně u Kněžmosta. Krásné místo, pro klidnou vycházku, i s kočárkem a malými dětmi. Určitě tam vezmeme na jaře vnoučata, až pokvetou stromy v sadu, bude to nádhera. S vyhlídkami, s možnotí dojít do Valečova a s naučnými cedulkami. Další fotky, hezčí a zelenější, najdete na netu, třeba  ZDE 


Tady jsme o dva tři týdny později šli k tomu Valečovu, z druhé strany, a chtěli dojít přes Důně zpět k autu, překvapilo nás pole. Není focené náhodou, fakt jsme po něm museli přejít (neb můj muž se nikdy nevrací stejnou cestou, a navíc ta cesta byla opravdu příšerná, přes klestí a ostružiní. Tamtudy běhají jen srnky). Za odměnu, že jsem nic nenamítala, doma umyl boty od bláta.