PILULKY

23.07.2023

Takto vypadal stůl u maminky a tatínka poté, kdy jsem jim naskládala všechny pilulky do krabiček na celý týden. Dělám to již několikátý rok, vždycky s otazníkem ve své hlavě, je to tak nutné??
Nevím. Asi ano, v jejich situaci. Já si o sobě myslím, že svoje případné problémy budu řešit jinak, komplexněji a hlavně odstraňovat příčiny problémů, ale budu to umět? Mohu třeba štítné žláze přikázat, aby toho hormonu opravdu vyrobila víc? Budu schopná najít odpověď na to, proč? A následně jak?

Nějaké věci jím už nyní. Jím lutein a omegu-3 kvůli zraku, na doporučení doktorky. Teda, ona mi tehdy doporučila jíst dvakrát třikrát  týdně tučnou rybu, tak jsem přimhouřila oči nad svým vegetariánským přesvědčením a koupila si dvakrát třikrát makrelu, a nechutnala mi. Našla jsem si proto na webu omegu rostlinného původu a jím teda denně tobolky. Mohla bych ještě polykat rybí olej, jak mi podstrkuje manžel, ale to by byla cesta z bláta do louže, zas nakonec chudák ta rybička...
K tomu ještě jím sem tam vitamín D a vitamín B12. Někdy reishi, houbu dlouhověkosti (rada zněla takto: Při preventivním užívání užívejte 1-2 kapsle denně (2-3 měsíce v roce) na lačno.)