NAŠLA JSEM ZÁZRAK

31.05.2024

Jsme v sekci módy, a tak se nejedná o nic jiného než zázrak v módě, konkrétně dnes v kosmetice.

Pudr. Taková obyčejná věc. Jasně, jako holka jsem věděla, že ženy nosí v kabelce pudřenku, aby si přepudrovaly lesknoucí se nos, a já jsem nikdy tuto potřebu neměla. Buďto jsem se leskla a bylo mi to jedno, nebo jsem se neleskla, a nebo jsem se později pudrovala a libovala si tím v sjednocení pleti. Ani nevím, jestli moje maminka vůbec nějakou pudřenku měla, musím se jí zeptat... Ona totiž používala z dekorativní kosmetiky, pokud si pamatuji, jen tužku na obočí a jinak nic. 

Jak jsem tak "dospívala", tím myslím něco kolem třicítky, začala jsem se líčit. Pudřenka, řasenka, sem tam i rtěnka. A tak to příbývalo.... až došlo na make-up, a pak zas dlouhá léta bez něj, pak zas znovu make-up a nějaké stíny na oči, a moc jsem si přitom nevěděla rady, jak na ně, tvářenku jsem opravdu dlouho neměla a bronzer? Rozjasňovač? Korektor? Co je to?

Můj první "pořádný" pudr byl dárek. Dodnes se trošku stydím. Zmínila jsem se před kamarádkou (s níž jsem se vídala opravdu jen párkrát do roka) o pudru, který vlastnila, že se mi moc líbí a že bych takový taky chtěla, kde že se dá koupit? Při příští návštěvě jsem od ní dostala dárek, onen nádherný pudr, s mikrotřpytkami.... a až později jsem začala tušit, kolik asi musel stát. Pro nás ženy na mateřské to byl majant. Nebyl to totiž  obyčejný pudr z drogerky. Sypký pudr v originální keramické baňce a nádherný i na obličeji. Víc už o něm nevím.

Pak jsem zkoušela "pudrový make-up" od značky Oriflame. To bylo moc fajn. Přilnul, sjednotil pleť, zmatnil (to bylo tehdy v módě). A přestali ho vyrábět.

A později došlo i na opravdový make-up. A k tomu korektor oční, korektor na tvarování obličeje, tvářenku a pudr. K pudru jsem přistupovala opatrně. Mám dvě kosmetičky, a obě říkají, pudr ne! Pudr nikdy! (Myslely tím na obličej 50+). Ale mně se pudrování líbí, a tak na to jdu zlehounka. Jemňounký pudr na oční okolí a pak lehký transparentní pudr na střed obličeje, hlavně bradu, okolí úst, na čelo.

A teď přijde ten zázrak. Blíží se léto, a tam je to s make-upy náročnější. Ne že bych si nenašla vhodnou letní alternativu, ale, jak dám make-up, chce to už bronzer, a trošku tvářenky, a už je tu celá "pleťovka". A pak pojedeme na kole na výlet, což nevadí, ale cestou narazíme na jezírko.... a co teď? S make-upem do vody? 

SWEED Miracle Powder je to pravé řešení.

Prostě pudr, který vytvoří nádhernou sjednocenou pleť (nevymýšlím si), vydrží na obličeji mnoho hodin (vyzkoušeno) a určitě nebudu mít problém s pouze napudrovanou tváří případně vlézt do vody! Maximálně smyji pudr, ale nerozmažu make-up a bronzery a stíny na očích. Navíc je to lehounká varianta na léto. Na sport, na výlet a na úpravu obličeje v horku, kdy se snadno zpotíme. Na pobyt v Turecku, kam letos zas pojedeme na plavecký kurz. Jak chytrá horákyně, nalíčená - nenalíčená. Vřele doporučuji. 
(Poznámka: Použijte k nanášení tvrdší makeupový štětec).

Funkce

  • Pudrový základ
  • Dodává přirozený lesk
  • Nechává pleť dýchat
  • Bohatý na antioxidanty, minerály a vitamin C
  • Čisté složení
  • Neobsahuje mastek a oxychlorid bizmutu

.....Není to placená reklama. Prostě jen spokojenost zákaznice....

Editace 2.6.: Prověřila jsem líčení při sportu na kole, obstálo! Dala jsem jen korektor na oční okolí (stíny na něm stejně drží nejlépe), barevné stíny s linkou a řasenku a trošku i pudrovou tvářenku. A Miracle Powder.